Úklidové služby

Úklid domácností za rozumnou cenu. Věnujte se dětem, rodině, svým zálibám a svěřte vaší domácnost do rukou profesionálek. Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy.

Čistá, voňavá a vydezinfikovaná domácnost nebo kancelář

Hezky provoněná a čistá domácnost je pro každého člověka skvělým pocitem. V dnešní době je však pro někoho pravidelná údržba domácnosti takřka nemožná. Pracovní vytíženost a starost o děti jsou nejčastější překážkou v tom, abyste doma měli skoro dokonalou čistotou. Řešení existuje! Oslovte nás, profesionálky na úklid. Není přece nic hezčího, než se posadit do sedačky, obklopit se rodinou a užívat si společných chvil bez nutnosti jakéhokoliv velkého úklidu. Jsme schopny vám zajistit jednorázový velký úklid nebo se o vaší domácnost budeme pravidelně starat. Ke své práci používáme osvědčené prostředky na úklid od renomovaných výrobců. Jen díky tomu jsme schopni vyčistit i tu nejhorší špínu.

Proč se s úklidem obrátit právě na nás?

U úklidu nemusíte být přítomni, přijdete již do čistého domova
Rozumná cena za profesionální služby
Neúčtujeme si žádné poplatky navíc
Možnost úklidu i o víkendech nebo státních svátcích

Ceník úklidových služeb

Ceny za úklidové služby v Chomutově a okolí jsou vypočítané na minimum a odpovídají nákladům dané služby. Pro stanovení ceny potřebujeme znát několik podstatných věcí, proto, pokud chcete znát přibližnou nebo konečnou cenu za úklid domácnosti nebo kanceláří, využijte prosím telefonní kontakt níže nebo nám napište přes kontaktní formulář.

Zaujala vás naše služba? Nejste spokojeni s tím, jak uklízí konkurence? Vyzkoušejte si, jak pracujeme my.

Kontakt úklidových služeb

Tel. 733 241 143

Nenechte si ujít žádnou novinku

Dostávejte informace o slevách, soutěžích a různých zvýhodněních