Služby

Pro zájemce o naše služby v oblasti odborného čištění máme připravenou základní nabídku, která je  ještě navýšena o možnost výběru z doplňkových služeb. Všem zákazníkům, kteří u nás objednají jakékoliv čištění, garantujeme maximální snahu o co nejlepší výsledek.

Každé čištění daného povrchu je specifické mírou znečištění, materiálem a stářím. Proto volíme tu nejlepší možnou variantu s přispěním vhodného čistidla. Používáme řadu prostředků zvlášť na rez, krev, moč, barvy, inkoust, mastnotu, apod. K čištění používáme profesionální stroje značky Kärcher, neboť kvalitní služby si zaslouží techniku od špičkových výrobců.

Základní nabídka služeb:

Vybrat si můžete i z nabídky doplňkových služeb

09

Impregnace

Ochrana proti zašpinění a prodloužení životnosti čištěné věci

10

Luxování

Vysátí prachu, drobků a nečistot výkonným vysavačem s rotačním kartáčem.

11

Odvoz / Dovoz

Kusové koberce si u vás vyzvedneme a po čištění opět přivezeme

12

Mytí oken

Umyjeme vám rámy oken a samotná okna v bytě nebo domě

Ceník služeb

Naše ceny máme vypočítány na minimum a jsou úměrné nákladům spojeným s čištěním. Pro stanovení ceny za dané čištění potřebujeme znát několik podstatných věcí, které se týkají například velikosti sedačky nebo koberce, míru znečištění, jejich stáří nebo velikost místnosti v případě čištění ozónem. Pokud chcete znát přibližnou nebo konečnou cenu za vámi vybranou službu, využijte prosím náš kontaktní formulář nebo nám přímo zavolejte. Telefonní číslo naleznete v sekci Kontakt.

Naši klienti

Nenechte si ujít žádnou novinku

Dostávejte informace o slevách, soutěžích a různých zvýhodněních